Mařatice: Hledání Šambaly IV. - Artantra vztahů

datum akce 7.4.2017, před 7 roky | vytvořeno: 3.4.2017, před 7 roky v rubrice Aktuálně Čtvrté pokračování sebevzdělávacího komponovaného pořadu

Jogínský pohled na téma nám zprostředkuje Ing. arch. Lenka Čumplová

Ing. Lenka Čumplová  je  odbornice v oboru ARTantra  (= Umění života), lektorka jógy  s dlouholetou praxí a skvělá feng shuistka. V rámci pětiletého pobytu  v  asijském ašrámu načerpala ve výše zmíněných oborech velmi cenné zkušenosti, které zúročuje ve své praxi, tj. v oblasti poradenství zdravého životního stylu a v rámci feng shui konzultací.

Psychologický pohled na téma vztahů: Mgr. Kristýna Tomanová

Mgr. Kristýna Tomanová je promovaným psychologem, který stále věří, že psychologie je nauka o duši, tak jak byla vždy definována.  Absolvovala  šestiletý psychoterapeutický výcvik v transakční analýze. Její doménou jsou  life coaching pečující o tělo, mysl a duši, obor ARTantra  a  dynamické meditace.

Další z večerů cyklu Hledání Šambaly nazvaný ARTANTRA VZTAHŮ se bude zabývat tématem vzájemné výměny energie mezi lidmi, tedy oblastí vztahů, ať už vztahů obecně  či partnerských nebo vztahu sama k sobě. Láska, vášeň, projevení sexuality, ale i emoce, např. hněv, jsou jedna a tatáž energie, ať už kultivovaná nebo divoká a dravá. Její kultivací můžeme dosáhnout významných změn v našem životě.

Pořad bude prokládán MUZIKOTERAPEUTICKÝMI vstupy Milana a Soni Vidličkových.

Kdy: Pátek 7.4.2017, 18.15 - 20.15

Kde: Knihovna Mařatice, 1. máje 60