Knihovna BBB OTEVŘENA!

vytvořeno: 24.4.2020, před 4 měsíci v rubrice Aktuálně Prosíme všechny návštěvníky o dodržování následných hygienických opatření!

Vážení návštěvníci Knihovny Bedřicha Beneše Buchlovana,

na základě usnesení vlády ČR je Knihovna BBB včetně poboček od 27. 4. 2020 OTEVŘENA!

aktualizováno: 1. 7. 2020

PROSÍME NÁVŠTĚVNÍKY O DODRŽOVÁNÍ TĚCHTO OPATŘENÍ:

• do knihovny můžete již vstupovat bez roušek!! (pokud potřebujete kašlat nebo kýchat, zakrývejte si ústa paží)
  • každý návštěvník knihovny je povinen použít dezinfekci na ruce nebo jednorázové rukavice, které jsou k dispozici u výpůjčního pultu v přízemí budovy
  • prosíme o dodržování rozestupů 2 metry v prostorách knihovny i při stání u výpůjčního pultu
  • provoz čítárny je z části omezen - práce na PC (jsou-li další zájemci - pouze po dobu 15 minut) je umožněna pouze v jednorázových rukavicích nebo po předchozí dezinfekci rukou
  • v sobotu je knihovna až do září 2020 z provozních důvodů uzavřena
  • všechny plánované akce pro veřejnost, které byly přesunuty, jsou nahrazeny náhradními termíny

• žádáme uživatele, kteří jsou v karanténě, aby nevraceli ani neposílali přes třetí osoby do knihovny i HerbieBoxu vrátit vypůjčené dokumenty a kontaktovali nás telefonicky nebo e-mailem (výpůjčky na požádání prodloužíme)

Pracovníci knihovny pravidelně dodržují hygienická opatření stanovená Ministerstvem zdravotnictví ČR. Respektujte, prosím, hygienická a organizační opatření.

Situace se může změnit s ohledem na aktuální vývoj situace. Prosíme vás proto, abyste pravidelně sledovali naše www stránky nebo sociální sítě (Facebook, Instagram). V případě dotazů nám pište na e-mailovu adresu knihovna@knihovnabbb.cz nebo volejte na telefonní číslo 572 551 250, kde vám rádi podáme aktuální informace.

Společně to zvládneme!

Děkujeme vám za pochopení a všem přejeme pevné zdraví!