KNIHOVNA BBB OPĚT OTEVŘENA OD 12. 4. 2021

datum akce 12.4.2021, před 3 roky | vytvořeno: 8.4.2021, před 3 roky v rubrice Aktuálně Od 12. 4. 2021 bude Knihovna BBB včetně poboček opět otevřena.

Aktualizováno 10.2.2022

Vážení čtenáři,

od 12. 4. 2021 je Knihovna BBB včetně poboček opět otevřena v této otevírací době.

PROSÍME VÁS O DODRŽOVÁNÍ TĚCHTO OPATŘENÍ:

• do Knihovny BBB (včetně poboček) je povolen vstup pouze s ochranou dýchacích cest - respirátor nebo stejně účinný prostředek - dle Mimořádného opatření MZ ČR.
  • dochází k omezení počtu osob (1 osoba na 10m² provozní plochy) u vchodu do Knihovny BBB i poboček bude pracovníkem knihovny řízen limit pro vstup do budovy
  • každý návštěvník knihovny je povinen použít dezinfekci na ruce, která je k dispozici u vchodu v přízemí budovy
  • prosíme o dodržování rozestupů 1,5 metru v prostorách knihovny i při stání u výpůjčního pultu
  • pokud jste nemocní nebo nachlazení, zvažte svou návštěvu knihovny
  • internet pro veřejnost je již přístupný (počítače jsou omezeny dle nařízení dodržet 1,5m rozestup)
  • stále můžete využívat možnost vypůjčit si e-knihu zdarma zde
  • pro bezkontaktní výpůjčky můžete využít samoobslužného výpůjčního zařízení - SelfChecku
  • žádáme uživatele, kteří jsou v karanténě, aby nevraceli ani neposílali přes třetí osoby do knihovny či do návratového Boxu vrátit vypůjčené dokumenty a kontaktovali nás telefonicky nebo e-mailem (výpůjčky na požádání prodloužíme)

Pracovníci knihovny pravidelně dodržují hygienická opatření stanovená Ministerstvem zdravotnictví ČR a pravidelně se testují. Respektujte, prosím, hygienická a organizační opatření.

Situace se může změnit s ohledem na aktuální vývoj. Prosíme vás proto, abyste pravidelně sledovali naše www stránky nebo sociální sítě (Facebook, Instagram). V případě dotazů nám pište na e-mailovou adresu knihovna@knihovnabbb.cz nebo volejte na telefonní číslo 572 551 250, kde vám rádi podáme aktuální informace.

Společně to zvládneme!

Děkujeme vám za pochopení a všem přejeme pevné zdraví!