Den otevřených dveří v oddělení pro děti

datum akce 1.10.2019, před 1 měsícem | vytvořeno: 23.9.2019, před 2 měsíci v rubrice Aktuálně do dětského knižního království zveme všechna děťátka a jejich rodiče

Knihovna Bedřicha Beneše Buchlovana, oddělení pro děti, zve v úterý 1. října 2019

od 10.00 do 12.00 všechny rodiče s dětmi na Den otevřených dveří

s možností registrace dětí do šesti let zdarma.

Těšit se můžete na výstavku knih pro děti a o dětech, nabídku cizojazyčných knih, na leporela i audioknihy a seznamy literatury vhodné pro ty úplně nejmenší.

Den otevřených dveří pořádáme v rámci projektu Bookstart - S knížkou do života, který odstartoval i  v Uherském Hradišti - na děti narozené v roce 2018 a 2019 čeká při vítání občánků dárkový balíček s pozvánkou do knihovny a nabídkou bezplatného členství.

"Cílem projektu je probudit v dětech zájem o knihy a čtení. Chceme, aby rodiče pochopili význam knih pro rozvoj dítěte a jeho budoucnost. Vždyť jednou z nejdůležitějších věcí, jež můžeme udělat pro své děti od nejútlejšího věku, je věnovat jim svůj čas a strávit jej společně nad knihou (prohlížením, čtením, povídáním či zpíváním)."