tel.: 572 551 250knihovna@knihovnabbb.cz

Mařatice: Hledání Šambaly II.

datum akce 3.2.2017, před 8 roky | vytvořeno: 27.1.2017, před 8 roky v rubrice Aktuálně Pokračování cyklu komponovaných večerů : Spiritual Trekking s PhDr. Petrou Černou

Již podruhé proběhne komponovaný večer v rámci cyklu Hledání Šambaly v mařatické knihovně. Lednový pořad o astrologii a tantrickém buddhismu měl opravdu velký úspěch. Tentokrát se setkáme s PhDr. Petrou Černou a jejím povídáním o Spiritual Trekkingu.


SPIRITUAL TREKKING

Motto: Stát se profesionálem na svůj život

Spiritual trekking nabízí zábavně-dobrodružný a zároveň efektivní osobní rozvoj vnímající nejvyšší hory světa jako čakry Země. Pomocí praktických originálních cvičení, příběhů horolezců, kteří je zdolávali a lidí žijících v okolí daných hor, se lze naučit maximálně využívat všech svých kapacit a postupně se vymaňovat z "pavučin systému", ve kterém žijeme.


Ph.Dr. Petra Černá je certifikovaný kouč reteamingu, efektivní metody koučování pocházející z Finska, ze které má také doktorát. Na VŠ studovala obory psychologické poradenství, sociální práce a učitelství, absolvovala psychoterapeutický výcvik v systemice a má bohaté zkušenosti z dvanácti let práce s lidmi, ze stovek konzultací a z osmileté astrologické praxe (astrologii studovala 18 let). Věří, že každé téma, se kterým za ní lidé přicházejí, je v nějaké podobě i jejím tématem. Sama využívá stejných technik, jaké dává k dispozici. Díky nim a díky mnoha zahraničním poutím, z nichž si přináší vždy cenné životní know how, se jí daří kloubit rodinné štěstí, pracovní úspěch a naplňování svého životního poslání.

Večer bude opět prokládán muzikoterapeutickými vstupy v podání Soni a Milana Vidličkových, kteří v knihovně Mařatice už rok vedou stále se rozrůstající muzikoterapeutickou skupinu.
Vzhledem k tomu, že kapacita pobočky je omezená - přibližně 50 míst - raději si zarezervujte místa.

Kdy: V pátek 3. 2. v 18.15

Kde: Knihovna Mařatice, 1.Máje 60

Vstupné: 100 Kč

Rezervace:  maratice@knihovnabbb.cz ,  572 570 705

Mohlo by vás zajímat
Na co se můžete těšit
Právě probíhající

Tipy na nákup

Napište nám, které tituly byste rádi uvítali v nabídce našich oddělení.

Zajímavé odkazy
Naši partneři