I v Uherském Hradišti jsme ocenili Čtenářku roku 2020

datum akce 16.9.2020, před 4 roky | vytvořeno: 17.9.2020, před 4 roky v rubrice Aktuálně letos z řad učitelů

Ve středu 16. září v podvečerních hodinách se nám po několika měsících čekání podařilo ocenit Čtenářku roku 2020. Čtenáři roku se v jednotlivých knihovnách České republiky hledají a volí již od měsíce března a v roce, kdy si připomínáme 350. výročí úmrtí Jana Amose Komenského, to nemohl být nikdo jiný než UČITEL.

Mgr. Miloslava Ondráčková ze ZŠ UNESCO, která ocenění uherskohradišťského Čtenáře roku získala, pravidelně se svými žáky navštěvuje knihovnu a díky ní si celá řada mladých čtenářů cestu do knihovny a ke knížkám našla. Byla oceněna nejen za dlouholetou spolupráci a podporu dětského čtenářství, ale také za soustavnou motivaci dětí ke čtení a rozvíjení jejich čtenářské gramotnosti.

Paní učitelce MOC GRATULUJEME!

Od roku 2011 Svaz knihovníků a informačních pracovníků ČR oceňuje nejlepší čtenáře.