Jaký byl XVII. Knihovnický taneční vínek?

vytvořeno: 5.3.2019, před 5 roky v rubrice Akce Knihovna BBB a Spolek přátel literatury a knihovny uspořádali 2. března 2019 již sedmnáctý Knihovnický taneční vínek.

Knihovnický tančení vínek se jako již tradičně uskutečnil v reprezentativních prostorách REDUTY Uherské Hradiště.

Byl to:

• večer plný hudby, tance a zábavy.

Panovala:

• příjemná atmosféra a dobrá nálada.

Součástí byla:

• bohatá tombola.

O zahájení plesu se postarali perfektní tanečníci z TK ROKASO s ukázkou latinsko-amerických a společenských tanců a skvělého zážitku si návštěvníci plesu užili při vystoupení břišní tanečnice.

K tanci a poslechu pro více než stovku účastníků hráli hudebníci z tanečního orchestru VHS Nedakonice.

Ve foyer pak k zábavě přispěl fotokoutek „Slovácká fotobudka“, kde po celý večer probíhalo originální fotografování s rekvizitami.

Velké poděkování patří všem sponzorům a dárcům neboť jen díky nim mohla být i letos tombola pestrá a bohatá.