tel.: 572 551 250knihovna@knihovnabbb.cz

Kasárna: Brain&Breakfast

datum akce 12.4.2019, před 5 roky | vytvořeno: 28.3.2019, před 5 roky v rubrice Aktuálně Promítání rozhovoru s inspirativními osobnostmi a následná možnost online diskuze.

KDY: 12.4.2019 v 8:30

KDE: Pobočka Kasárna -Studentské náměstí 1531, Coworkingové centrum HNÍZDO

VSTUPNÉ ZDARMA.

Snídaně vznikly, aby inspirovaly. Jejich cílem je ukazovat zajímavost lidí i světa kolem nás a propichovat bubliny, ve kterých každý z nás žije. Představují se inspirativní osobnosti se silnými hodnotami i příběhem, které nám umožní nahlédnout do oborů, se kterými se často nesetkáme.

Brain&Breakfast jsou protiváhou zkratkovitosti zpráv, které se k nám dostávají přes sociální sitě, nebo televizi. Ukazují, že svět je ve skutečnosti mnohem barevnější, zajímavější a optimističtější, než by se mohlo zdát. Inspirují k tomu, že každý z nás může něco významného dokázat.

Snídaně mají také propojovat lidi, z nichž každý přichází odjinud, ale nad zajímavým tématem najdou společnou řeč.

JOSEF DVOŘÁČEK bude ve své přednášce sdílet filosofii podnikání SONNENTORU s důrazem na respekt k tradici, přírodě, čisté půdě a ruční práci.Firma je dnes významným zpracovatelem bylin, čajů a koření z ekologického zemědělství. V SONNENTORU najdete spoustu inspirace z trvalé udržitelnosti i společenské odpovědnosti.


Mohlo by vás zajímat
Na co se můžete těšit
Právě probíhající

Tipy na nákup

Napište nám, které tituly byste rádi uvítali v nabídce našich oddělení.

Zajímavé odkazy
Naši partneři