KKFBZ - 20 let v roli krajské knihovny

vytvořeno: 4.8.2022, před 9 dny v rubrice Aktuálně pro knihovny U příležitosti 20letého výročí KKFB vznikla série videí z 20 ukázkově fungujících místních a obecních knihoven ve Zlínském kraji.

V letošním roce slaví Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně 20 let fungování jako krajská knihovna a mimo jiné připomíná i krajskou funkci a RF. U této příležitosti natočila sérii videí, ve kterých představí 20 ukázkově fungujících místních a obecních knihoven.

Každý týden KKFBZ zveřejní jedno video, ve kterém bude představena vybraná knihovna. Za náš region to budou knihovny: Babice, Dolní Němčí,  Ostrožská Nová Ves, Tučapy a Veletiny.

Nahlédněte do knihoven a nechejte se inspirovat zajímavými aktivitami, pílí, elánem a osobním nasazením knihovnic.

První zastavení se odehrálo v knihovně Dolní Němčí, kterou společně představili pan starosta Ing. František Hajdůch a knihovnice Jana Daňková.