Konference pro starosty a knihovníky v obci Dolní Němčí

vytvořeno: 22.11.2017, před 7 roky v rubrice Aktuálně pro knihovny Informace, prezentace a fotografie ze setkání starostů, zástupců obcí a knihovníků regionu Uherské Hradiště

Konference, při níž se starostové obcí z okresu Uherské Hradiště setkali se zástupci veřejných knihoven, aby sdíleli vzájemně inspirativní zkušenosti, se uskutečnila 21. listopadu v obci Dolní Němčí.

Téměř šedesátku hostů uvítal pan starosta Ing. František Hajdůch a ředitel KBBB Mgr. Radovan Jančář.

Paní knihovnice Jana Daňková seznámila přítomné s historií, rekonstrukcí a výčtem aktivit Místní knihovny Dolní Němčí.

O tom, že „V knihovnách nemusí být prach ani nuda“ přesvědčila ve svém příspěvku Ing. Jana Tomancová

a jak vytvořit bezpečný prostor v knihovně ve své prezentaci představila Mgr. Bohdana Kuzmová Křepinská.

Mgr. Libuše Pavlicová se dotkla tématu GDPR a to v souvislosti s knihovnami a oficiální část zakončila paní Markéta Petrů informací o oceněných knihovnách a osobnostech Zlínského kraje roku 2017.

Hosté si také prohlédli nově zrekonstruovaný prostor knihovny a příjemný den byl zakončen návštěvou muzea Na Mlýně.