Lampionový průvod broučků ukončil i letos týden knihoven

datum akce 6.10.2023, před 10 měsíci | vytvořeno: 6.10.2023, před 10 měsíci v rubrice Aktuálně a opět rozsvítil obě náměstí

Už po čtyřiadvacáté se na Masarykovo náměstí slétli všichni malí broučci, broučínci, berušky a berušinky, aby společně s námi ukončili letošní Týden knihoven. A že jich bylo!

Nejen všem dětem zarecitovali a zazpívali malí broučci z MŠ s křesťanskou výchovou, poněkud netradiční pohádku o Sněhurce a sedmi trpaslících zahrála loutkářka Lenka Sasínová a úžasný hudební doprovod dotvořila a do pochodu zahrála dechová hudba Nedakoňanka. Průvod světýlek rozsvítil a roztančil obě hradišťská náměstí.

Máme radost, že jsme se opět po roce sešli v tak hojném počtu a užili si dětskými úsměvy rozzářený podzimní večer! Tak zase za rok! A my se už moc těšíme na všechny malé i velké čtenáře v dětském království Knihovny Bedřicha Beneše Buchlovana v Uherském Hradišti.