tel.: 572 551 250knihovna@knihovnabbb.cz

Mařatice: Feng Shui - tělo je chrám...

datum akce 2.6.2015, před 9 roky | vytvořeno: 22.5.2015, před 9 roky v rubrice Aktuálně Nový pohled na výživu a její vliv na duchovní vývoj člověka.

V úterý 2. června završíme v knihovně V Mařaticích šestou přednáškou cyklus přednášek o starobylém umění Feng Shui s lektorkou Ivou Matyášovou.

Poznejte souvislosti mezi Vaším tělem a principy Feng Shui a obnovte své zdraví a vitalitu...

Jestliže má lidstvo obnovit zdraví a vitalitu, je načase vrátit se ke stravě, která má více společného se stravou našich předků. Při postupném zavádění určité jednoduché stravy, cvičení a tréninku do každodenního života začneme zvýrazňovat harmonii a řád, které již existují. K tomu, abysme si uvědomili tento řád, se ve skutečnosti nemusíme ničeho vzdávat, pokud se proto nerozhodneme.


Z dlouholeté praxe milionů lidí po celém světě je však jasné, že konzumace celozrnné, naturální stravy nám umožní hrát větší úlohu v řízení vlastního života.

Makrobiotika je tedy velmi jednoduše řečeno, vnitřní Feng-Shui.

Nemůžeme učinit nic účinnějšího pro vlastní přeměnu, než dodržovat dietu a způsob života založené na makrobiotických principech. Vyvážení vnitřní PA-KUA prostřednictvím každodenního zdravého jídla je skutečným klíčem k PRAKTIKOVÁNÍ INTUITIVNÍHO FENG-SHUI.

To je SKUTEČNÁ svoboda.

Tato přednáška obsahuje základní informace o makrobiotické cestě a souvislostech.


Kdy: Úterý 2.června, 17.00-19.00
Kde: Knihovna Mařatice, 1.máje 60

Mohlo by vás zajímat
Na co se můžete těšit
Právě probíhající

Tipy na nákup

Napište nám, které tituly byste rádi uvítali v nabídce našich oddělení.

Zajímavé odkazy
Naši partneři