MAŘATICE: Knížka je můj kamarád!

datum akce 25.9.2019, před 27 dny | vytvořeno: 20.9.2019, před 1 měsícem v rubrice Aktuálně Cyklus tvořivého čtenářství pro děti ve věku 2-5 let s rodiči

V knihovně Mařatice ve středu opět zahájíme úspěsný cyklus pro malé čtenáře s jejich rodiči.

Hravou formou, vhodnou pro ty nejmenší, seznámíme děti se světem knih. Přečteme si pohádku a potom vyjdeme z přečteného a nějakou drobnost si vyrobíme, pohrajeme si nebo si zacvičíme a budeme při tom napodobovat hrdiny příběhu... Cílem je přivést děti ke čtenářství, obohatit celý jejich život tím, že jim přivedeme do cesty svět knih a fantazie a jejich společného sdílení se svou rodinou.

Akce se bude konat 1x do měsíce. Startujeme po prádninové přestávce ve středu 25.9. 2019 v 10 hodin, další pokračování budou vždy v poslední středu v měsíci ve stejném čase.

Ve středu 25.9. si budeme mimo jiné číst pohádku O koblížkovi, seznámíme se s novými knihami pro malé děti, pohrajeme si a něco si vyrobíme!

Tento cyklus bude jednou z akcí projektu Bookstart - S knížkou do života.

Kdy: Středa 25.9.2019 v 10.00

Kde: Knihovna Mařatice, pobočka KBBB, 1.Máje 60