tel.: 572 551 250knihovna@knihovnabbb.cz

Mezi řádky... hudba

datum akce 24.11.2014, před 5 roky | vytvořeno: 18.11.2014, před 5 roky v rubrice Aktuálně Koncert smyčcového kvarteta KORNGOLD QUARTET.

Dovolujeme si Vás za hudební spolek Umíme Hrát, pozvat na koncert z netradičního cyklu P.U.N.K. (Pořádné Umění Nemůžeš Krotit) – „Mezi řádky... hudba“, který se uskuteční v pondělí 24. listopadu 2014 v 19:00 hodin v čítárně Knihovny BBB.

Mezi řádky… hudba – večer, kdy prožijete…
… hudbu mezi řádky jako netradiční spojení literatury, dramatu a hudby v podání smyčcového kvarteta a herců Slováckého divadla
… hudbu doslova znějící mezi řádky knih v regálech jedinečných prostor uherskohradišťské knihovny
… hudbu, kterou skladatelé „vyčetli“ mezi řádky literárních děl, která je oslovila a inspirovala

Vystoupí KORNGOLD QUARTET, který patří mezi naše přední smyčcová kvarteta nastupující mladé generace a je mimo jiné laureátem Mezinárodní soutěže Leoše Janáčka, z níž si nese i ocenění za interpretaci obou Janáčkových kvartetních děl. Dva členové souboru Kristina Hrubá Czajkowská a David Hrubý v současné době působí v Uherském Hradišti. V duchu snahy hudebního spolku Umíme Hrát spojovat umělce našeho regionu v ojedinělých projektech, spoluúčinkují herci Slováckého divadla Anna Pospíchalová a David Macháček.

Prezentaci špičkových prémiových vín z uznávaných oblastí Španělska a Itálie, respektovaných našimi nejlepšími sommeliéry, si pro posluchače opět připravila firma La Botella.

Vstupenky je možné pořídit před koncertem nebo již v předprodeji v čítárně Knihovny BBB.

Cena vstupenek:

150,- dospělí

70,- důchodci a studenti

Na místě bude možné také zakoupit vstupenku na stání za 50,-.

Doporučujeme zakoupit lístky v předprodeji díky opravdu omezené kapacitě počtu míst.

Mohlo by vás zajímat
Na co se můžete těšit
Právě probíhající

Tipy na nákup

Napište nám, které tituly byste rádi uvítali v nabídce našich oddělení.

Zajímavé odkazy
Naši partneři