Omán - už jen létající koberec

datum akce 22.2.2023, před 1 rokem | vytvořeno: 17.1.2023, před 2 roky v rubrice Aktuálně Michal „Štěpy“ Štěpánek a jeho cestovatelská beseda 22. 2. 2023 v 17:00 hodin.

Knihovna BBB vás srdečně zve na cestovatelskou besedu

OMÁN
UŽ JEN LÉTAJÍCÍ KOBEREC

„Na samotném východě Arabského poloostrova se rozprostírá země, která díky svým přírodním scenériím jakoby ani nepatřila do tohoto světa. Divoce rozeklané horské hřebeny střídají palmové háje, životodárná vádí, vyprahlé pouště, mořské pobřeží, okázalé pevnosti, tradiční města a vesnice. Na povrch se dere silný pocit, že zrovna poznáváte nefalšovaný orient. Když k tomu připočteme věčně usměvavé obyvatele, uvolněnou atmosféru a příjemně se linoucí vůni kadidla, není pochyb o tom, že se jedná o kousek ráje na zemi. Vítejte v pohádce, tedy v Sultanátu Omán.

Michal Štěpánek

www.stepynacestach.cz

www.fb.com/stepynacestach/

Beseda se uskuteční ve středu 22. února v 17:00 v čítárně KBBB.

Vstupné: 50 Kč