tel.: 572 551 250knihovna@knihovnabbb.cz

UZÁVĚRKA PRODLOUŽENA Píšu povídky, píšu básně... tentokrát na téma Dobré zprávy

datum akce 7.10.2022, před 2 roky | vytvořeno: 16.1.2023, před 1 rokem v rubrice Aktuálně literární soutěž pro děti do 15ti let

KNIHOVNA BEDŘICHA BENEŠE BUCHLOVANA V UHERSKÉM HRADIŠTI

vyhlašuje literární soutěž pro děti do 15ti let

Píšu povídky, píšu básně... tentokrát na téma Dobré zprávy!

Dobré zprávy z Česka i ze světa...  Inspirativní rozhovor...  Svět bez špatných zpráv...  Dobré zprávy změní špatný den...  Dlouho očekávaná zpráva...  Pozitivní / inspirativní událost...  Moje úspěchy...  Pohádkové zpravodajství...  Dobrá zpráva, pohádky existují!  Přišel mi dopis!

Těšíme se na vaše bajky, pohádky, fejetony, povídky, básničky, pověsti, komiksy, příběhy vymyšlené či skutečné, cení se originalita... nejvíce však 3 strany textu nebo 3 básně

Mladé autory prosíme : své příspěvky nezapomeňte podepsat, uvést třídu, školu, věk a adresu bydliště. Zasláním příspěvku dávají děti i jejich rodiče souhlas ke zveřejnění a dalšímu publikování textu. Práce, která je již jednou přihlášena do soutěže, se nesmí zúčastnit soutěže  v žádném dalším ročníku ani jiné literární soutěže.

Práce můžete doručit: na flashce, elektronicky: detske@knihovnabbb.cz, poštou na adresu: oddělení pro děti KBBB, Velehradská 714, 686 01 Uherské Hradiště.

Zaslané práce nevracíme, uzávěrka soutěže prodloužena do: 29. ledna 2023

Práce vybrané porotou postupují do krajského kola.

Ty nejlepší budou oceněny v červnu 2023 při festivalu Hradišťské sluníčko.


Mohlo by vás zajímat
Na co se můžete těšit
Právě probíhající

Tipy na nákup

Napište nám, které tituly byste rádi uvítali v nabídce našich oddělení.

Zajímavé odkazy
Naši partneři