tel.: 572 551 250knihovna@knihovnabbb.cz

ŠTĚPNICE v červnu

datum akce 1.6.2024, za 12 dnů | vytvořeno: 9.5.2024, před 11 dny v rubrice Aktuálně Co je pro vás přichystáno v pobočce ve Štěpnicích...

V prvním červnovém týdnu si Mezinárodní den dětí připomeneme sladkou tipovací soutěží na téma ČOKOLÁDA. Každý, kdo z 5 otázek správně odpoví nejméně 3, dostane malou sladkou odměnu.

Cestovat v létě můžeme fyzicky i jenom v představách - a v nich se pomocí výstavy ve vestibulu knihovny podíváme až do STŘEDNÍ AMERIKY.

Pošlete pohled do knihovny! Vyfoťe místo, které letos navštívíte během dovolené či prázdnin - máte šanci vidět svůj snímek vystavený v říjnu v pobočce KBBB ve Štěpnicích. Stačí poslat až 3 fotografie  z období 1. 6. - 15. 9. 2024 na adresu stepnice@knihovnabbb.cz

O prázdninách proběhne v pobočce KBBB Štěpnice individuální výtvarný kurz Kreslení pravou mozkovou hemisférou. Kurz bude probíhat v půjčovní době pobočky v předem domluvených termínech.

25. 6. V 16:30 HODIN SE SEJDE KLUB KNIŽNÍCH ZÁVISLÁKŮ

V  červnu si v půjčovně ještě můžete prohlédnout letecké fotografie Uherského Hradiště od Anny Mazurové. Přijďte se podívat na své město z výšky!

Mohlo by vás zajímat
Na co se můžete těšit
Právě probíhající

Tipy na nákup

Napište nám, které tituly byste rádi uvítali v nabídce našich oddělení.

Zajímavé odkazy
Naši partneři