tel.: 572 551 250knihovna@knihovnabbb.cz

Vánoční soutěž s KBBB!

datum akce 14.11.2014, před 5 roky | vytvořeno: 13.11.2014, před 5 roky v rubrice Aktuálně Zapojte se do naší vánoční soutěže a vyhrajte novou knihu od Joa Nesbøho - Přízrak.

Stačí správně odpovědět na 3 jednoduché otázky a mít štěstí při losování. Tiskopis s otázkami je k dispozici u výpůjčního pultu v dospělém oddělení knihovny.

Do soutěže se může zapojit každý čtenář Knihovny BBB starší 15 let a s platnou registrací (ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci KBBB a jejich rodinní příslušníci).

Všechny správné odpovědi budou zařazeny do slosování o výhru!

Napište nám k odpovědím své jméno, telefon a e-mail a v případě výhry vás budeme kontaktovat.

Soutěž probíhá od 14.11. do 15.12. 2014.

Organizátorem soutěže je Knihovna Bedřicha Beneše Buchlovana, příspěvková organizace, se sídlem v Uherském Hradišti (Velehradská 714, 686 01 Uherské Hradiště).

Soutěž probíhá od 14. listopadu do 15. prosince 2014. Losování se uskuteční v úterý 16. 12. 2014. Výherci budou informováni prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky a budou si moci výhru vyzvednout osobně v Knihovně BBB od 16. 12. 2014.

Osobní údaje nebudou zneužity pro obchodní účely, nebudou jinde uveřejněny a nebudou poskytnuty třetí osobě. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit v penězích. Knihovna si vyhrazuje právo pravidla soutěže upravit, případně bez náhrady celou soutěž zrušit.

Výhrou je nová kniha od Joa Nesbøho - Přízrak.

Podívejte se na oficiální trailer ke knize:

Přízrak

9. díl krimi série o detektivu Harrym Holeovi. Harry Hole se po třech letech strávených v Hong Kongu vrací domů do Norska, nejde ovšem o žádnou zdvořilostní návštěvu. Po příletu okamžitě míří na policejní ředitelství, kde žádá svého někdejšího nadřízeného, aby se mohl ujmout vyšetřování již takřka uzavřeného a objasněného případu vraždy na drogové scéně.

V Oslu se díky spolupráci nového sociálního úřadu a nového šéfa policejní složky pro potírání organizovaného zločinu snížil počet drogových gangů a značně klesl též prodej heroinu. V ulicích se však objevila nová droga jménem fiolin, opiát mnohonásobně silnější než heroin, jež vede méně často k předávkování, ale zato vyvolává mnohem silnější závislost.

Harrymu je umožněno setkat se s domnělým vrahem. Jde o osmnáctiletého chlapce, jehož Harry dlouho neviděl, avšak který mu byl kdysi velice blízký. Jejich setkání není jediným překvapením, jež Harryho při vyšetřování čeká. Zpočátku vražda typická pro drogové prostředí se rozroste do rozměrů, o jakých se Harrymuani nesnilo. Sám se okamžitě ocitá ve značném nebezpečí, neboť se kvůli svým aktivitám stává velmi nepohodlnou osobou. Většina stop přitom ukazuje jediným směrem. Směrem vzhůru. A také vyšetřování vede k jedinému, nadmíru překvapivému vyústění.