tel.: 572 551 250knihovna@knihovnabbb.cz

VÝZVA k předkládání nominací na ocenění „Knihovna Zlínského kraje“ a „Knihovník Zlínského kraje“ roku 2020

vytvořeno: 21.4.2020, před 4 roky v rubrice Aktuálně pro knihovny Zlínský kraj a Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně ocení práci veřejných knihoven a jejich pracovníků

Zlínský kraj ve spolupráci s Krajskou knihovnou Františka Bartoše ve Zlíně se rozhodly již poosmé ocenit práci veřejných knihoven ve Zlínském kraji, jejich přínos k rozvoji veřejných knihovnických a informačních služeb i jejich mimořádné počiny. Vybraní knihovníci budou oceněni za dlouhodobou či vynikající práci, mimořádné nebo výjimečné činnosti v oblasti knihovnictví a také za přínos a nadstandardní aktivity spojené s řízením a modernizací knihoven.

Ocenění je udělováno každoročně zpravidla čtyřem veřejným knihovnám, vždy jedné z každého okresu a čtyřem knihovníkům.

  • Uzávěrka nominací je 22. 5. 2020.

Návrh na ocenění mohou podávat občané ČR starší 18 let, odborná veřejnost, zástupci zřizovatelů a provozovatelů knihoven.

Veškeré informace, podmínky soutěže a nominační formuláře jsou vystaveny na webových stránkách Krajské knihovny Františka Bartoše ve Zlíně i na stránkách Zlínského kraje.


Kontaktní osoba pro příjem nominací a informace:

Ing. Jana Tomancová, Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně, Vavrečkova 7040, 760 01 Zlín, e-mail: tomancova@kfbz.cz, telefon: 573 032 509, 731 519 226.Místní knihovna Ostrožská Nová Ves - oceněná knihovna v roce 2019

Mohlo by vás zajímat
Na co se můžete těšit
Právě probíhající

Tipy na nákup

Napište nám, které tituly byste rádi uvítali v nabídce našich oddělení.

Zajímavé odkazy
Naši partneři