VÝZVA k předkládání nominací na ocenění „Knihovna Zlínského kraje“ a „Knihovník Zlínského kraje“ roku 2023

vytvořeno: 19.4.2023, před 1 rokem v rubrice Aktuálně pro knihovny Zlínský kraj a Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně ocení práci veřejných knihoven a jejich pracovníků

Zlínský kraj ve spolupráci s Krajskou knihovnou Františka Bartoše ve Zlíně se rozhodly i v letošním roce ocenit práci veřejných knihoven ve Zlínském kraji, jejich přínos k rozvoji veřejných knihovnických a informačních služeb i jejich mimořádné počiny. Vybraní knihovníci budou oceněni za dlouhodobou či vynikající práci, mimořádné nebo výjimečné činnosti v oblasti knihovnictví a také za přínos a nadstandardní aktivity spojené s řízením a modernizací knihoven.

• Uzávěrka nominací je 19. 5. 2023.

Návrh na ocenění mohou podávat občané ČR starší 18 let, odborná veřejnost, zástupci zřizovatelů a provozovatelů knihoven.

Veškeré informace, podmínky soutěže a nominační formuláře jsou vystaveny na webových stránkách Krajské knihovny Františka Bartoše ve Zlíně i na stránkách Zlínského kraje.

Místní knihovna Slavkov - oceněná knihovna v roce 2022