Změna podmínek při půjčování elektronických výpůjček

vytvořeno: 28.12.2023, před 7 měsíci v rubrice Aktuálně Změna je platná od 1. 1. 2024.

Vážení čtenáři a milí návštěvníci,

Knihovna BBB v Uherském Hradišti zprostředkovává výpůjčky e-knih od roku 2014. Všechny e-výpůjčky hradíme za vás. Knihovna za každou uskutečněnou e-výpůjčku platí společnosti Palmknihy 49 Kč.

S počtem e-výpůjček však náklady stále více narůstají a my nechceme naši službu omezovat, naopak jsme ji rozšířili o audiovýpůjčky online. Chceme vám dopřát možnost si e-knihy a e-audioknihy půjčovat.

Vzhledem k neustále se zvyšujícím nákladům na provoz této oblíbené služby, jsme se proto rozhodli část nákladů přenést na naše čtenáře. Pomohou nám zmírnit finanční zátěž a my budeme schopni vám po celý rok poskytovat e-výpůjčky v rozsahu 4 ks/měs.

Od 1. 1. 2024 čtenář zaplatí 20 Kč za 1 staženou e-knihu nebo e-audioknihu na 31 dnů a limit

e-výpůjček bude navýšen na 4 kusy.

Poplatek bude možné uhradit ze čtenářského konta přes platební bránu ComGate.

Děkujeme za pochopení a věříme, že i přes tyto změny nám i nadále zachováte přízeň.

Knihovna BBB