Opatření při vstupu do Knihovny BBB

vytvořeno: 9.9.2020, před 4 roky v rubrice Aktuálně Prosíme všechny návštěvníky o dodržování následných hygienických opatření!

Vážení návštěvníci Knihovny Bedřicha Beneše Buchlovana,

PROSÍME VÁS O DODRŽOVÁNÍ TĚCHTO OPATŘENÍ:

• do Knihovny BBB (včetně poboček) je povolen vstup pouze s rouškou nebo jiným krytím dýchacích cest (pokud potřebujete kašlat nebo kýchat, zakrývejte si ústa paží)
  • každý návštěvník knihovny je povinen použít dezinfekci na ruce, která je k dispozici u vchodu v přízemí budovy
  • prosíme o dodržování rozestupů 2 metry v prostorách knihovny i při stání u výpůjčního pultu
  • omezte svou návštěvu na nezbytně nutnou dobu
  • pokud jste nemocní nebo nachlazení, zvažte svou návštěvu knihovny
  • veškeré akce pro veřejnost jsou zrušeny
  • internet pro veřejnost není přístupný do 3.11.2020
  • v čítárně si může číst noviny a časopisy ve stejném čase maximálně 5 lidí
  • sobotní provoz je do 3.11.2020 zrušen
  • pobočka Kasárna je do 3.11.2020 uzavřena
  • v současné době poskytuje knihovny pouze základní služby
  • stále můžete využívat možnost vypůjčit si e-knihu zdarma zde
  • žádáme uživatele, kteří jsou v karanténě, aby nevraceli ani neposílali přes třetí osoby do knihovny i HerbieBoxu vrátit vypůjčené dokumenty a kontaktovali nás telefonicky nebo e-mailem (výpůjčky na požádání prodloužíme)

Pracovníci knihovny pravidelně dodržují hygienická opatření stanovená Ministerstvem zdravotnictví ČR. Respektujte, prosím, hygienická a organizační opatření.

Situace se může změnit s ohledem na aktuální vývoj situace. Prosíme vás proto, abyste pravidelně sledovali naše www stránky nebo sociální sítě (Facebook, Instagram). V případě dotazů nám pište na e-mailovu adresu knihovna@knihovnabbb.cz nebo volejte na telefonní číslo 572 551 250, kde vám rádi podáme aktuální informace.

Společně to zvládneme!

Děkujeme vám za pochopení a všem přejeme pevné zdraví!

aktualizováno: 14. 10. 2020