Uzavření Knihovny BBB včetně poboček a výdejního okénka

vytvořeno: 4.1.2021, před 4 roky v rubrice Aktuálně Všechny provozy Knihovny BBB jsou až do odvolání uzavřeny.

Vážení čtenáři,

vzhledem k nařízení vlády ČR ze dne  23. prosince 2020 č. 1376 o přijetí krizového opatření https://www.vlada.cz/assets/media-centrum/aktualne/maloobchod-1376.pdf, je Knihovna BBB včetně všech poboček uzavřena.

Objednávky k výdejnímu okénku jsou nyní pozastaveny. Již čekající objednávky budou k dispozici po znovuotevření knihovny nebo výdeního okénka. Knihy lze vracet do biblioboxu.

Všechny výpůjčky budou automaticky prodlouženy do konce nouzového stavu.

Stále můžete využívat možnost vypůjčit si e-knihu zdarma zdePokud potřebujete prodloužit registraci, ozvěte se nám na e-mail nebo telefonicky.

Naše knihovna se řídí obecně platnou tabulkou PES (protiepidemiologický systém). S ohledem na to, ve kterém stupni (1 - 5) se budeme nacházet, budou poskytovány naše služby.

Situace se může změnit s ohledem na aktuální vývoj. Prosíme vás proto, abyste pravidelně sledovali naše www stránky nebo sociální sítě (Facebook, Instagram). V případě dotazů nám pište na e-mailovou adresu knihovna@knihovnabbb.cz nebo volejte na telefonní číslo 572 551 250, kde vám rádi podáme aktuální informace.

Společně to zvládneme!

Děkujeme vám za pochopení a všem přejeme pevné zdraví!