tel.: 572 551 250knihovna@knihovnabbb.cz

I při dvanáctém Dnu pro dětskou knihu jsme si to pořádně užili :)

datum akce 24.11.2018, před 6 roky | vytvořeno: 26.11.2018, před 6 roky v rubrice Aktuálně předadventní akce přilákala do knihovny celé rodiny

Předadventní sobota 24. listopadu dopoledne patřila již tradičně rodinám s dětmi. Vždyť tento den pořádáme právě proto, abychom představili knihovnu jako místo setkávání a příjemných zážitků a podpořili zájem děti a dospolých o čtení. Celé dopoledne provázel programem dětský folklorní soubor Hradišťánek pod vedením Jitky Čerstvé a Gabriely Častulíkové. Dětské písničky a hravé tanečky rozezněly prostory celé knihovny

Herec Slováckého divadla David Vacke odměnil vítězky Rychlošípácké soutěže Po stopách Jaroslava Foglara. Čtenářky Barborka a Eliška se už jistě těší do divadla na Mirka Dušína, Jarku Metelku, Červenáčka, Rychlonožku, Jindru Hojera i na Bratrstvo Kočičí pracky :) Děkujeme Slováckému divadlu za vstupenky a Davidovi za milá slova.

Součástí programu bylo také představení hracích knih - gamebooků autorky Lenky Moravcové. Rychlými špunty jsme připili zejména na to, aby si všechny autorčiny knihy našly své čtenáře.  Brněnské divadlo Koráb i letos potěšilo nejen malé, ale i velké - Perníková chaloupka rezesmála zcela zaplněný prostor čítárny.

Děkujeme všem, kteří obohatili dopolední kouzelné chvíle: za dílničky šikovným dětem a tetám z Dětského domova v Uherském Ostrohu a paní Ester Benešové; za výrobky klientům Domova pro seniory v Uherském Hradišti, paní Olze Skotákové a Andree Langové; za nabídku knih a jejich prodej Knihkupectví AVE; za občerstevní komunitní kavárně Cafe 21, za tetování a balónky paní Šavarové, za Deskohrátky kolegyni Dagmar; za výborné perníčky paní Mirce a za bonbonky pro děti paní Olince.

O tom, že i podvanácté to stálo za to, svědčí číslo s počtem návštěvníků - vždyť jich bylo přes 500! Těšíme se zase za rok!

Mohlo by vás zajímat
Na co se můžete těšit
Právě probíhající

Tipy na nákup

Napište nám, které tituly byste rádi uvítali v nabídce našich oddělení.

Zajímavé odkazy
Naši partneři