Prodejní výstava výrobků klientů Diakonie

datum akce 3.6.2024, před 2 měsíci | vytvořeno: 2.5.2024, před 3 měsíci v rubrice Aktuálně K zakoupení budou mýdla a svíčky vhodné jako dárky ke konci školního roku.

Knihovna BBB a Diakonie ČCE – středisko CESTA Uherské Hradiště vás srdečně zvou na prodejní výstavu výrobků klientů sociálně terapeutické dílny střediska CESTA.

Prodejní výstava bude zahájena v pondělí 3. června 2024 v 9:00 v čítárně Knihovny BBB.

Výrobky bude možné zakoupit do pátku 28. června během provozní doby knihovny.

Přijďte si zakoupit dárky ke konci školního roku pro paní učitelky, učitele, vychovatelky, asistentky.

K dispozici budou ručně vyráběné svíčky a mýdla různých velikostí, tvarů a barev, která se skvěle hodí jako poděkování všem pedagogickým pracovníkům. S láskou a nadšením je vyrábí šikovní klienti Diakonie. Jsou to zkrátka dárky, které mají přidanou hodnotu!