Snídaně ve stylu známých literárních postav

datum akce 29.8.2023, před 11 měsíci | vytvořeno: 20.7.2023, před 1 rokem v rubrice Aktuálně 29. srpna od 9:00 do 11:00 za Knihovnou BBB

Jaké by to bylo posnídat s Vaší oblíbenou literární postavou? Jaké pochutiny by si pro Vás asi připravil Hercule Poirot, Harry Potter, Pippi Dlouhá Punčocha, Jánošík či James Bond?

Venkovní piknik ve stylu známých literárních postav se uskuteční  v úterý 29. srpna 2023 od 9:00 do 11:00 hodin za Knihovnou Bedřicha Beneše Buchlovana. Snídaně zajištěna (avšak iniciativě se meze nekladou :) Vstup volný.

Pro pohodlí doporučujeme přibalit deku a máte-li svou oblíbenou literární postavu, kostýmy pro malé i velké jsou vítány. Součástí pikniku bude i venkovní minibazar knih - tedy čtivo zajištěno :)

A na co že se můžete těšit? Tak třeba James Bond miluje BÍLÝ JOGURT S FÍKY, Pippi nepohrdne dobrou PALAČINKOU a Jánošík je známý pro svou BRYNZOVOU POMAZÁNKU...

Akce se uskuteční ve spolupráci a za podpory Eurocentrum Zlín