tel.: 572 551 250knihovna@knihovnabbb.cz

Internetová knihkupectví

Internetová knihkupectví - odkazy

Albatros Media  - http://www.albatrosmedia.cz/

Albatros Media a.s. je mediální společnost nabízející pod značkami dvanácti samostatných nakladatelství Albatros, BizBooks, CooBoo, CPress, Computer Press, Management Press, Edika, Motto, Plus, XYZ, Fragment, B4U Publishing a v koedičním projektu s ČT Edice České televize široké spektrum mediálních produktů - knih, e-knih a audioknih.

Amipa - http://www.amipa.cz/

Firma zabývající se přímým prodejem knih po území celé České republiky. V nabídce naleznete široké spektrum knih. Od dětských knih, přes křížovky, knihy o vaření, encyklopedie, až po hobby knihy, romány a cestopisné knihy.

Euromedia - http://www.bux.cz/

Euromedia Group patří mezi nejsilnější a největší firmy podnikající v rámci knižního trhu v České republice. Vlastní nakladatelské značky Knižní klub (od r. 1992), Odeon (od r. 1999), Ikar, (od r. 2000), Universum (od r. 2000) a YOLI (od r. 2014).

Knihkupectví Neoluxor - http://www.neoluxor.cz/

Neoluxor vznikl transformací firmy VD Konsorcium 495 v roce 2001 a nyní provozuje 27 knihkupectví po celé České republice.

Knihy.cz – http://www.knihy.cz/

12 tisíc titulů dostupných během 3 až 5 dnů, literatura všech druhů a žánrů.

Knihy Mladé fronty - http://www.kniha.cz/

Internetové knihkupectví Mladé fronty Kniha.cz Vám nabízí velké množství knih s výhodnou slevou až 25 %. Na eshopu kniha.cz můžete vybírat z desetitisíců knih, které potěší malé i velké čtenáře.

Kosmas.cz – http://www.kosmas.cz/

10 tisíc titulů, profil knižní nabídky je zaměřen především na kvalitní prózu a poezii, historii, filosofii, psychologii a další humanitní obory, náboženství a duchovní nauky, alternativní medicínu, esoterickou literaturu a umění. Naleznete v něm také literární a kulturní časopisy, multimediální a hudební tituly.

Společnost Pavel Dobrovský - Beta - http://www.knihycz.cz/

Společnost patří mezi významné velkoobchodní a maloobchodní firmy v ČR. Prostřednictvím e-shopu si můžete objednat celou řadu zajímavých děl z daného nakladatelství i od jiných vydavatelů.

Vltava.cz – http://knihy.vltava.cz/

Nejstarší online knihkupectví v ČR, literatura všech druhů a žánrů.


Mohlo by vás zajímat
Na co se můžete těšit
Právě probíhající

Tipy na nákup

Napište nám, které tituly byste rádi uvítali v nabídce našich oddělení.

Zajímavé odkazy
Naši partneři